کتاب رودهای ژرف

اثر خوزه ماریا آرگداس از انتشارات نیلوفر - مترجم: مصطفی مفیدی-دهه 1950 میلادی

خوزه ماریا آرگوئداس یکی از چندین نویسندۀ آمریکای لاتین است که محیط طبیعی اش را دوست داشت و توصیف کرد و در میان بهترین نویسندگان هر زمان و مکانی قرار دارد. او چشم انداز زیبایی چشم انداز پرو را، و همچنین ناراحتی از شرایط اجتماعی در آند، از طریق چشم های هندی ها که بخشی از آن است. ارنستو، راوی رودخانه های عمیق، یک کودک با ریشه های دو جهان است. پسر یک وکیل سرگردان کشور، او توسط بندگان هند به ارمغان می آورد تا زمانی که او در 14 سالگی به یک مدرسه شبانه روزی کاتولیک وارد می شود. در این محیط اسپانیایی شهری او منفعت و یکنواخت است. تضاد فرهنگ هندی و اسپانیا در او مانند آن است که در زندگی Arguedas بود. برای پسر Ernesto، رستگاری دنیای خود را از رویاها و خاطرات است. در حالی که شعر آرگوئدس در Quechua منتشر شد، او یک زبان را برای رمان هایش اختراع کرد که در آن او با استفاده از واژگان اسپانیایی بومی کار می کرد. این باعث می شود ترجمه به زبان های دیگر بسیار دشوار باشد و فرانسیس هورنینگ Barraclough کار شگفت انگیزی انجام داده است و برنده جایزه مرکز ترجمه سال 1978 از دانشگاه کلمبیا برای تلاش هایش است.


خرید کتاب رودهای ژرف
جستجوی کتاب رودهای ژرف در گودریدز

معرفی کتاب رودهای ژرف از نگاه کاربران
رمان رشدی که از طریق رودخانه های شعر و جادو اجرا می شود. گرچه فصل های اول نشان نمی دهد که جایی که این طرح در حال اجرا است، آنها به تمایل شاعرانه و دلتنگانه رمان خدمت می کنند. شخصیت اصلی ما، زمانی که پدرش از شهر خارج می شود، بخشی از یک دانش آموز یک مدرسه کاتولیک است. در آنجا او یک میکرو کرم پرو، با کلاس های مختلف اجتماعی و درگیری ها می داند. احساس عدالت و عشق است که به دنبال شخصیت رهبری او را به همدردی با یک انقلاب ساخته شده توسط یک chicheras و فاصله خود را از برخی از دوستان. همه چیز توسط آهنگ سحر و جادو zumbayllu متحد است، که شخصیت او را به او سپرده موسیقی را به گوش پدرش است. این یک رمان قدرتمند در مورد بخش های مختلف پرو، در مورد عشق، جستجو برای خود و عمق روابط فرهنگی که یک کشور را متحد می کند (رودخانه های عمیق عنوان).

مشاهده لینک اصلی
داستان بین José María و پدرش در نیمه اول کتاب خیلی خوب است و چیزی است که من بیشتر درباره رمان دوست داشتم. درد در جدایی از پدرش دلهره آور است و کمی ارنستو آن را توصیف می کند: او جریان قدرتمند و غم انگیز را دریافت می کند که کودکان را می شکند، وقتی که آنها باید به تنهایی جهان پر از هیولاها و آتش باشند. به نظر می رسد که نویسنده چگونه با بومیان به خوبی با برخی از اقدامات می تواند آن را به عنوان یک جرم به نظر می رسد یک روابط نزدیک بین آنها بود. موضوعاتی مانند تجاوز جنسی، آزار و اذیت مدرسه، ضعف تحصیلی ضعیف، دین، طاعون و درد از دور بودن از خانواده، لمس می شوند. با این حال، نیمه دوم کتاب شدید و آهسته بود. من دوست داشتم که رابطه بین Josà © MarÃa و پدرش همچنان در بقیه کتاب لمس کند، اما تنها به صورت تصادفی انجام می شود.

مشاهده لینک اصلی
مطمئنا وحشتناك است و نویسندگان علاقه به طبیعت و با برخورد فرهنگ بومی و استعماری روشن است. دو مورد واقعا درباره این کتاب به من زدند. اولین و جزئی ترین چیز این بود که بیوگرافی نویسندگان بسیار نزدیک به شخصیت های اصلی است و من همیشه در مورد داستان هایی که نیمه خودکفا هستند تعجب می کنم. من متوجه شدم که داستان چیست، شما می دانید؟ دومین و جدی ترین چیز این بود که کتاب های غالب گرایش به زنان و تجاوز جنسی بود. شخصیتی دارد که بیش از هرچیز تجاوز می کند و شخصیت راوی / اصلی آن را وحشتناک می داند - اما او را به اندازه پسرانی که به او حمله می کنند سرزنش می کند. این فقط ... خوب، جنس همه چیز خیلی در مورد صحبت شده است، بنابراین آن را به من طول می کشد برای دریافت آن، اما پس از آن من انجام دادم و من فقط ... فریب خورده است. آیا قرار بود منحرف شود؟ من هم امیدوارم.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب است که شما را به دنیای دیگری هدایت می کند در حالی که یک کتاب علمی تخیلی نیست. این در سطح داستان یک پسر در یک مدرسه شبانه روزی در کاتولیک واقع در پرو با همه عناصری از سوء رفتار، قلدری و مجازات است که آن را شامل می شود. با این حال، این پسر توسط Peruvians بومی شده است و در دنیای ارواح آنها ساکن است. روابط او با سنگهای قیمتی، آب و ریسندگی بالاست همانطور که با پسران دیگر واقعی است. ما همچنین بی عدالتی های این جامعه فئودال را می بینیم که از طریق توزیع نمک و ترس و وحشت در زمانی که یک بیماری همه گیر از بین می رود، منجر به شورش می شود. احساس کردم که من به روحانی ترین روابط بین انسان و محیط او، یکی از شگفتی و احترام تبدیل شدم. کاملا متفاوت از هر چیز دیگری Ive خواندن.

مشاهده لینک اصلی
https://squaderno.wordpress.com/2017/...Leggere از عمیق رودخانه © خوزه ماریا Arguedas معنی غوطه وری نلا € ™ فضای جادویی از زندگی در آند، در هماهنگی با زیبایی طبیعت و عرفان، از طریق چشم قهرمان آتش نشان ارنستو. متن است در زمان افکار بسیار درون گرا از مرد رانندگی نیمه کاتولیک های جهان و نیمی animist بومی، که در طول قرن به یک دین و یک تمدن متفاوت از آنها اقتباس شده است، در حالی که حفظ یکپارچگی فرهنگی و اخلاقی خود را .

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب رودهای ژرف


 کتاب ضد سنت بوو
 کتاب چگونه از کار و زندگی خود لذت ببریم
 کتاب بنیان های آموزش موسیقی
 کتاب آخ که اونقده خوشگلی که می خواد بارون بیاد
 کتاب مردی بالای صلیب
 کتاب انسان در جستجوی خویشتن