کتاب دم را دریاب

اثر سال بلو از انتشارات نشر چشمه - مترجم: بابک تبرایی-دهه 1950 میلادی

این كتاب یک روز اززندگی مردی را روایت می‌كند كه ازنظر روان‌شناختی بسیار آشفته است. این آشفتگی ناشی از میانسالی و آغاز دوره‌ی كهنسالی‌ست كه بسیار بر ذهن و روحش اثر گذاشته است. داستان با فلاش بك‌هایی كه این مرد در ذهن خود دارد به پیش می‌رود و چالش‌هایی را كه او در زندگی خود تحمل كرده به تصویر می‌كشد. در این كتاب، زمان خطی و مستقیم دنبال می‌شود و سیر حوادث نیز توالی منطقی خود را دارند.


خرید کتاب دم را دریاب
جستجوی کتاب دم را دریاب در گودریدز

معرفی کتاب دم را دریاب از نگاه کاربران
چشم انداز مختصر و غریزی در اواسط قرن آمريکا. فقط در دو صد صفحه، ما را به سمت عقب رویای آمریکایی نشان می دهد، با یک گالری از شخصیت های مشخص شده با نشانه شکست: اخلاقی، اقتصادی، حیاتی ... علاوه بر این، فقط برای ایجاد یک شخصیت به عنوانdoctor @ Tamkin، نوعی مدرن و دروغگو، Falstaff سزاوار زیر توجه داشته باشید این کتاب.

مشاهده لینک اصلی
برای من، این رمان بیشتر شبیه یک داستان کوتاه بود - شاید به این دلیل که تمام اقدامات در زمان واقعی در یک روز انجام می شود. بلوز پروسه و گفت و گو درخشان است. به عنوان یک مطالعه از شکست ناسازگار آن کلاسیک است.

مشاهده لینک اصلی
رمان قوی و شدید. بلوز فوق العاده سبک نازک نوشتن و اکتشاف کامل زندگی باعث ایجاد تعجب می شود.

مشاهده لینک اصلی
یکی از کتاب هایی که من را بخواهد می خواهم یک نویسنده بشوم - و این را به عنوان یک فرم به من معرفی کرد. خنده دار و متحرک و یکی از پایان های بزرگ تمام وقت

مشاهده لینک اصلی
اگر قبلا هرگز ندیده باشید، Id را توصیه کنید با شروع یا Auggi March یا Herzog. سپردن روز، لحظات خود را دارد، اما انرژی های دیگر Bellows کتاب های دیگر یافت نشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دم را دریاب


 کتاب 6 کتاب نیکولا کوچولو
 کتاب شیر، کمد، جادوگر
 کتاب آدم کجا بودی؟
 کتاب مولن روژ
 کتاب باغ گذر
 کتاب ماجراهای نانسی درو (13)