کتاب درجه صفر نوشتار

اثر رولان بارت از انتشارات هرمس - مترجم: شیریندخت دقیقیان-دهه 1950 میلادی

این اثر در دو بخش تدوین شده است ، بخش نخست شامل:ـ
اسلوب نوشتار چیست
نوشتارهای سیاسی
اساوب نوشتار و رمان
آیا اسلوب نوشتار شاعرانه وجود دارد
بخش دوم شامل:ـ
پیروزی و شکست نوشتار بورژوازی
صناعت سبک
نوشتار و انقلاب
نوشتار و سکوت
نوشتار و گفتار
آرمانشهرزبان


خرید کتاب درجه صفر نوشتار
جستجوی کتاب درجه صفر نوشتار در گودریدز

معرفی کتاب درجه صفر نوشتار از نگاه کاربران
رمزنگاری نوشتن رمان ها و تاریخ با استفاده از رویکردهای منحصر به فرد با استفاده از سبک های فلور، کامو، بالزاک، والتر، روسو، کایرول، گید، بورژس، بکت، و غیره، به برخی از نکات در مورد رمان، تاریخ، و زبان های موجود و ساخته شده است. این یک کتاب متراکم است و حتی به نظر می رسد که سوزان سنتگ در تلاش است تا شما را در مقدمه خود بخواند. این کتاب احتمالا بیش از حد برای یک مخاطب آمریکایی ادبیات سنگین بود، اما اکنون مطمئن نیستم. سپس دوباره ممکن است تست زمان را خوب انجام ندهد. گفتم، من آن را پیدا کردم به کیفیت خوبی از شادی و تند و زننده است که به خوبی سفر می کند. به علاوه، آن را در جیب عقب من به اندازه کافی مناسب است.

مشاهده لینک اصلی
آیا یک تصویر شاداب تر از یک تخت خوابیدن وجود دارد؟ تصویر ژرف چون reúne سه ایده: عشق، ای flutuaçà £ و این فکر که تمایل à © یکی força در رانش - £ همین دلیل آن propà به عنوان بهترین رویکرد، £ سن به عنوان بهترین traduçà £ درجه، از ضربان دار £ فرویدی (مفهوم است که باعث خیلی discussà £ درجه) کلمه مشتق شده própria: ستوان بی اراده لوتی (بر روی آب TessalÃ'nica در محله Eiub، طعم و مزه از بعد از ظهر زمستان با Aziyadà © و یا مراحل از £ devassidà در Subterra به ¢ NEOS و cemità © رودخانه استانبول) à © بنابراین به شکل دقیق از تمایل خود. | ص 223 |

مشاهده لینک اصلی
نه مورد علاقه من از کتاب بارت است، اماEmpire of Signs @ این است که به ذهن بعنوان یک شاهکار از نوعی - و همچنین به عنوان @ Mythologies @ @ با این حال، یک قطعه بسیار کارا و یک زود عنوان رولاند نیز هست. به طور کامل به ادبیات فرانسوی متمرکز شده است، در مورد چگونگی تفکر در هنر خواندن و نوشتن ادبیات جالب است. متن وجود دارد، و سپس Barthes به این متن نگاه می کند. او دانشمند خلق است و بنابراین احتمالا یکی از نویسندگان مهم انتقادی است. ذهن مدرن به دنبال تاریخ نوشتن فرانسه است. ایده آل، ذهن شما نیست، اما این چه روزی است؟

مشاهده لینک اصلی
متن مشکل، مبهم و بسیار ارزشمند به عنوان شهادت یکی از کسانی که به دنبال کشف عمق نهایی هنر نوشتن بود. متوقف نشدم در هر جهش بین هر جملهای مجددا فکر کنم، اما اجازه دارم خودم را به خاطر تشویق تماشای آن ایدههای روشن و دقیق که هر دو یا سه پاراگراف را میگیرند هدایت کنم. هر یک از آنها یک دنیای جدید را نشان می دهد یا اینکه تا آن زمان، در طی خواندن، در ذهن من کمی شکسته بود. متحد کردن و روشن کردن، مسیرهای جدیدی را باز می کند، یک کتاب را می بیند که از بین می رود، از هوش برتر، جدی، و حتی به عنوان یخ زدگی در کیک، با طنز بسیار.

مشاهده لینک اصلی
من فقط احساس می کنم خواندن بارت در اواسط صبح، در crest کافئین. من این را به عنوان بخشی از مطالعۀ الزام آور اجباری امتحان کردم. بیانیه خاص خود را از کلاسیک و عاشقانه درک است (صاف، یکنواخت، تقلید گفتمان نسبیتی به عنوان مخالف به انتخاب های متنوع و متنوع تر رنگی)، اما بی فایده استادانه؛ Strachey می گوید همان، اما در کمتر از نصف فضای صفحه.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب درجه صفر نوشتار


 کتاب هزار درنا
 کتاب مرد زنجبیلی
 کتاب درآمد به متافیزیک
 کتاب بارون درخت نشین
 کتاب مالون می میرد
 کتاب از قصر تا قصر