معرفی کتاب خانواده موسکات

اثر ایزاک باشویس سینگر از انتشارات روزنه - مترجم: فریبا ارجمند-دهه 1950 میلادی

خانواده Moskat، رمان اسحاق باهویس سینگر، برای اولین بار در سالهای 1945 تا 1948 در روزنامه روزنامه یوردی Forverts و در قالب کتاب (دو جلدی) به عنوان خانواده خانواده Mushkat در سال 1950 منتشر شد. ترجمه یک جلد انگلیسی نیز منتشر شد در سال 1950 شیوه زندگی زندگی یهودیان اروپای شرقی در اوایل قرن بیستم موضوع این رمان فوق العاده است. همه اقشار این جامعه پیچیده توسط شخصیت های قدرتمند انسانی پرورش یافتند و کل جامعه با زندگی و حیاتی زندگی می کرد. امور مشروطه مسقط پدرسالار و Asa Heshel Bannet ناعادلانه مرکز کتاب را فراهم می کنند، اما تمرکز واقعی آن تمدن است که همیشه در اتاق های گاز جنگ جهانی دوم ویران شده است.


خرید کتاب خانواده موسکات
جستجوی کتاب خانواده موسکات در گودریدز

معرفی کتاب خانواده موسکات از نگاه کاربران
-من انتظار داشتم بیشتر -ممنون خوشگله ها آشنا هستم، هنوز یهودیان راجع به یهودیان خواندنی نیستم و هنوز خواننده نیستم، بنابراین شروع کردم به مشتاق بودن. در واقع من انتظار داشتم چیزی بیشتر سازگار، پرشور و جذاب باشد. Mosks خیلی زیاد است و وجود ندارد که موجب همدردی من شد! حتی داستانها کاملا تکرار می شوند: علامت دهنده ی مشترک خیانت است، شخصیت های متفاوت، اما تغییرات کمی. این کتاب در حال اجرا بود اما من را در داخل نگذاشت. گمان می کنم دیگر خواننده و خانواده اش Karnowski را امتحان خواهم کرد.

مشاهده لینک اصلی
رسوایی! رسوایی! مردم چه فکر می کنند هر کس صحبت می کند، به نظر می رسد آشنا است. اگر قبل از دیدن Downton Abbey این را خوانده ام، Id از Downton Abbey گفته است: \"اوه این مثل Moskat Family است، اما در مورد یهودیان ورشو نیمه Assimilated به جای Aristocrats انگلیسی @. با این حال، به جای اینکه به جای متی کرولی خوب بود، خواننده آستانه هاشل را که یکی از شخصیت های خودخواه است، اما یک مرد خانم است (درخواست تجدید نظر او باید از بی تفاوتی بی رحمانه اش به جهان و مردم اطرافش که ما باید پذیرفته باشد به عنوان او عمیق). من حدس می زنم این اسنووک جیمز دین بود قبل از جیمز دین. بخش بیمار این است که من فکر می کنم خواننده می خواهد شما را به فکر می کنم شخصیت او درست است که در این راه است. از آنجا که نازی ها می آیند و جهان محل محکومیت است. تقریبا نمی توان استدلال کرد. اما شما می توانید یک نفر در مورد آن، شما می دانید.

مشاهده لینک اصلی
در حالی که پر از جزئیات جالب، و به خوبی نوشته شده بود، این WAY بسیار طولانی و خسته کننده بود. داستان بسیار طولانی از یک خانواده لهستانی از تبار یهودی، از پدربزرگ و بزرگخوار، از اوایل دهه 1900 تا حمله هیتلر به لهستان، شرح مفصلی از زندگی خانوادگی یهودیان است. این مردان همه philanderers یا مشتاقان مذهبی هستند، زنان harpies یا idiots، و تقریبا هیچ کس ازدواج نکرده است. هر کس در امور گناه دارد، کسی که همسایه نیست، در ارتباطات سایه دار، سقط جنین، و تمام فعالیت هایی است که من با مردم مذهبی همراهی نکردم، اما واقعا روحانی هرگز در این کتاب وارد نشده است. من هر شخصیت را می خواستم بمیرم و به سرعت، شاید شاید کسی بخواهد ارزشش را بپردازد. من به شدت نا امید شدم من هنوز خوشحالم که با آن مواجه شدم، اما به طور جدی تردید دارم که هرکسی از این نویسندگان معروف دوباره خواند.

مشاهده لینک اصلی
اجازه بدهید به شما بگویم که اسحاق بشوی خواننده یک نویسنده عالی است. من فکر می کنم او برنده جایزه نوبل ادبیات شد. و گاهی اوقات من می خواهم آنچه که او می نویسد. اما این بار نیست من می دانم این یک رمان بزرگ است. نوشته شده در سال 1950، آن را داستان یک خانواده یهودی لهستان - در واقع چندین خانواده مرتبط - در طول زمان قبل از جنگ جهانی اول تا قبل از حمله نازی به لهستان. آن را از طریق زندگی این مردم توصیف جهان است که وجود داشت قبل از اینکه آن را تبدیل شده بود و از بین بردن توسط شرارت بزرگ از زمان ما. یک کتاب قدرتمند اما، واقعا، من نتوانستم راهی برای دوست داشتن هر شخصیت پیدا کنم. شخصیت اصلی (یا حداقل یکی از آنها) به نحوی غیر قابل توضیح عمل می کند که دشوار است که ببیند چه چیزی به او می رسد. بنابراین این بار نیست

مشاهده لینک اصلی
این اولین کتابی بود که توسط اسحاق بشوی خوان خواندم. فشار و انرژی قبل از جنگ جهانی دوم ورشو در جزئیات پر جنب و جوش شرح داده شده است، اما به نظر می رسد که همه مردم در خانواده Moskat گسترش ناراضی است. این ناراحتی بود که در مورد ازدواج های ناخوشایند و امور اضافی ازدواج که همسایگان مظنون شده بودند و همسرانشان فریب خورده بودند، خوشنود بود. این رمان به طور عمده شامل Meshulam Moskat، پدرسالار ثروتمند خانواده Moskat و Asa Heshel Bannet از کشور عقب لهستان است، اما شامل طیف گسترده ای از اعضای خانواده و دوستان خانواده از نسل های بسیاری با طیف شخصیت ها و مذهبی است. اما البته در نهایت نازی ها آمده اند.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب خانواده موسکات


#داستان ماجرایی - #جایزه نوبل ادبیات - #داستان تاریخی - #ادبیات داستانی - #ادبیات کلاسیک - #ادبیات لهستان - #دهه 1950 میلادی -
#انتشارات روزنه - #ایزاک باشویس سینگر - #فریبا ارجمند
کتاب های مرتبط با - کتاب خانواده موسکات


 کتاب قدرت مثبت اندیشی
 کتاب سقوط
 کتاب خانواده موسکات
 کتاب جنگاوران اخترناو
 کتاب سالار مگس ها
 کتاب در راه