کتاب تله موش

اثر آگاتا کریستی از انتشارات هرمس - مترجم: مریم زکریا-دهه 1950 میلادی

تله موش نمایشنامه‌ای است دو پرده‌ای که ماجراهای آن در یک مهمان‌خانه و در یک روز برفی زمستان اتفاق می‌افتند. ساختمان این مهمانخانه که قبلاً یک عمارت بزرگ اربابی بوده‌است اخیراً توسط زوج جوانی بنام مالی و گیلز رالستون خریداری و به یک مهمان‌خانه تبدیل شده‌است. خود این زوج مدیریت این مهمان‌خانه را بعهده دارند.


خرید کتاب تله موش
جستجوی کتاب تله موش در گودریدز

معرفی کتاب تله موش از نگاه کاربران
آگاتا کریستی یک نمایشنامه نویس عالی و رمان نویس بود. در این مجموعه ای از نمایشنامه ها، جالب بود که ببیند چگونه تعادل گفتگو با جهت صحنه را مدیریت می کند تا تأثیری شبیه به رمان هایش داشته باشد. چند بار من مجبور بودم خودم را یادآوری کنم که من به جای یک داستان کوتاه خواندن یک بازی انجام دادم. در حالی که Mousetrap به وضوح برجسته در این مجموعه و قطعه برجسته است، من همچنین از برخی از پیچ و تاب و تغییرات که Dame Agatha ساخته شده به داستان هایی که من در حال حاضر آشنا از آن لذت ببرید.

مشاهده لینک اصلی
من به عنوان خوانده شده The Mousetrap بودم چون به دلیل دیدن آن در تئاتر Regent در Ipswich، Suffolk انگلستان بود. این یک بازی درخشان و خوبی است، از این رو، چرا که تا به امروز از تئاتر تا کنون نبوده است. من از کتاب (The Mousetrap) لذت بردم و بازی ای که دیدم بسیار عالی عمل کرد. من پیشنهاد می کنم اگر شما دیگران را بخوانید، این بازی برای خواندن است، آسان به دنبال (بر خلاف همه شکسپیر) و یک پایان عالی (که من نمی خواهم بگویم، آن را به همه آن را خراب). این بازی تنها 2 ساعت برای خواندن و دو ساعت کامل سرگرمی گذشت.

مشاهده لینک اصلی
Ma کمی ناامید، Dame Agatha. کمی نگران است همچنین، چه با مری هیگینز کلارک احساس؟ (من کاملا متوجه هستم که مرتبۀ زمان بندی من اشتباه است و هنوز.) برای شروع، نقطه ده دهها سرخپوستان را نادیده می گیرم - به ویژه اگر می خواهید پایان را تغییر دهید. ماستپور خیلی خراب بود و کمی بیش از حد به نظر می رسید! چه اتفاقی باور نکردنی @ برای من - اما به عنوان کسی گفت، شاید آن را برای تماشا، نه خواندن. با این حال، شهادت دادستانی عالی است. و درست قبل از پایان، بازگشت به قتل است.

مشاهده لینک اصلی
داستان عنوان این مجموعه داستان کوتاه در یک خانه ی مهماندار برفی اتفاق می افتد - با یک قاتل که دارای میل و علاقه ای به آهنگ \"موش های نابینای سه\" است برف زده است. @ زن و شوهر جوان فقط با داشتن یک مسافرخانه و یک بازیگران شخصیت های غیر عادی - و نه خانم مارپل و نه هرکول پوآرو برای نجات این وضعیت. هسته داستان این است كه بدرفتاری با دو كودك كه از لندن در حین حمله رعد و برق و پس از آن انتقام گرفتند، تخریب شده است. آگاتا کریستی همچنان خواندن خوبی دارد، اما قطعه ها به ندرت به یاد ماندنی هستند.

مشاهده لینک اصلی
بنابراین این کتاب، که من معتقد هستم شامل شاهد دادستان و همچنین موش سوری است، بنابراین حاوی دو اسطوره کریستی مطلق من است. Mousetrap، وقتی که آن را بخوانم، کلاسیک کریستی است، و به همین دلیل کمی برای کسی که حجم کریستی من را مصرف کرده است، کمی بیشتر قابل پیش بینی است - با این حال یکی از بهترین فرمول های آن است که به خوبی انجام شده است. از سوی دیگر شاهد دادستانی، به سادگی یکی از بهترین پایان های شگفت انگیز اوست. اگر شما می توانید، فیلم را تماشا Marlene Dietrich تماشا - عالی است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تله موش


 کتاب ارباب حلقه ها (جلد اول)
 کتاب کلاغ آخر از همه می رسد
 کتاب شرق بهشت
 کتاب آخر بازی
 کتاب دره کبری ها
 کتاب نزول اورفیوس