کتاب باد سهمگین

اثر میگل انخل استوریاس از انتشارات افراز - مترجم: حمید یزدان پناه-دهه 1950 میلادی

این اولین بار است که در سال 1950 توسط نویسنده گوتمالایی آستوریاس سه گانه، که بعدها پاپی سبز و چشم دایی بود. این یک استاندارد، خطی است، یعنی واقعیت جادویی، داستان افزایش ظاهری شرکت موز در طی چند دهه است. این اتفاقات برای Adelaido (مدیر کاشت) و خانواده Roselia Lucero و بعدها پسران Lino و Juan رخ می دهد؛ و شخصیت محوری Lester Mead - یک شخصیت مرموز آمریکایی (همچنین به عنوان Cosi یا Stoner شناخته می شود) در ابتدا یک فروشنده مسافرتی بود. 16 فصل وجود دارد اما به نظر می رسد که داستان به صورت متناسب و شروع می شود (هر کدام مجموعه ای از شخصیت های اضافی جدید را معرفی می کند)، با جهش های ناگهانی در زمان. فتنه های معمولی و فقرا روستایی در حال سفر برای شروع طرح های جدید و غیره وجود دارد و شرکت با دستکاری موز قیمت ها و غیره داستان 85 درصد از داستان را به ارمغان می آورد تا سیکلون - چه خواهد شد طوفان؟


خرید کتاب باد سهمگین
جستجوی کتاب باد سهمگین در گودریدز

معرفی کتاب باد سهمگین از نگاه کاربران
سه گانه موز آستوریاس یک وظیفه در انتظار من بود: و چه بی دقتی. Viento Fuerte @ اولین مورد این سه گانه است و ناامید کننده نیست، بیشتر چیزها، من خیلی انگیزه دارم که ادامه بدهم. این رمان بیانگر آستوریاس در بهترین لحظه روایت است، این یک رمان بدون گناه نیست، اما این یک تحقیق جالب از پدیده موز امریکای مرکزی است. حالا باEl papa verde @ همکاری میکنم

مشاهده لینک اصلی
این اولین بار است که در سال 1950 توسط نویسنده گوتمالایی آستوریاس سه گانه، که بعدها پاپی سبز و چشم دایی بود. این یک استاندارد، خطی است، یعنی واقعیت جادویی، داستان افزایش ظاهری شرکت موز در طی چند دهه است. این اتفاقات برای Adelaido (مدیر کاشت) و خانواده Roselia Lucero و بعدها پسران Lino و Juan رخ می دهد؛ و شخصیت محوری Lester Mead â € \"یک شخصیت مرموز آمریکایی (همچنین به عنوان Cosi یا Stoner شناخته شده) در ابتدا یک فروشنده مسافرتی است. 16 فصل وجود دارد اما به نظر می رسد که داستان به صورت متناسب و شروع می شود (هر کدام مجموعه ای از شخصیت های اضافی جدید را معرفی می کند)، با جهش های ناگهانی در زمان. فتنه های معمولی و فقرا روستایی در حال سفر برای شروع طرح های جدید و غیره و شرکت دستکاری قیمت موز و غیره وجود دارد. داستان می شود 85٪ از داستان به منجر به سیکلون - چه خواهد شد طوفان آورد؟ مثل این داستان؛ این بسیار عجیب و غریب است و فاقد نیش، درام، تکان دهنده و یا آمریکای لاتین برای من احساس می شود. نوآورانه â € œMulata \u0026 amp؛ آقای Flyâ € â € œMen ذرت و â € œEl رئيس جمهورâ € عالی در مقایسه با این رمان است. نقل قول â € œ زنان تشکیل یک گره مبهم از غذا، نوار، سینه های گرم در بلوز کثیف، شمشیر باسن، و آنها با وعده ها و مبهم، پذیرش های لحظه ای، که معمولا تحقق یافت، تضعیف شدند، با این حال، از آنجا که بسیاری از آنها به طور قابل ملاحظه ای باردار بودند، به طور کلی هیچ چیز خاصی در نظر من نبود و من قطعا کمتر مایل به خواندن دیگران در سه گانه بودم. این یک کشش است، اما فقط 3 ستاره است.

مشاهده لینک اصلی
من این رمان را که با پیش بینی و شور و شوق دریافت کردم دوست نداشتم. من سبک روایت داستان را دوست نداشتم و داستان را دوست نداشتم. هرچند هر بخشی از داستان با وجود ادامه داستان همچنان بسیار جدایی ناپذیر بود. دقیق تر، قهرمانان قهرمانان از هم جدا شدند، من در ایجاد اتصالات مشکل داشتم.

مشاهده لینک اصلی
این نشان می دهد که زندگی در جمهوری موزۀ گواتمالا قبل از 1950 و وابستگی عمیق بین اقتصاد ایالات متحده و زندگی کارگران در آمریکای لاتین است. مسائل در این ترجمه مهم تر از مسائل مربوط به ترجمه است.

مشاهده لینک اصلی
دومین تا فصل آخر (شانزدهم) بعضی از بهترین نوشتارهای توصیفی بود که دارای امتیاز خواندن بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باد سهمگین


 کتاب تاریخ فلسفه اواخرقرون وسطی
 کتاب دم را دریاب
 کتاب قطار ساعت 4:50 از پدینگتون
 کتاب قارچ ها در شهر
 کتاب بیلیارد در ساعت نه و نیم
 کتاب نوع بشر